Pracownik magazynowo-produkcyjny
geometry

Nie musisz posiadać doświadczenia - nauczymy Cię wszystkich potrzebnych umiejętności. Zgłoś się już dzisiaj.

Opis stanowiska:

  • Kompletowanie zamówień

  • Pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki

  • Nadzór nad terminową realizacją zamówień

  • Praca przy urządzeniach produkcyjnych

  • Dbanie prawidłową pracę urządzeń

  • Nadzorowanie jakości wykonywanego produktu

  • Prace magazynowe (rozładunek, załadunek)

Wymagania

  • Obsługa komputera na poziomie średnim

  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie,

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczenia

  • Praca od pon-pt od 8-16.00

Preferencje dot. rozmowy rekrutacyjnej *
Prawo jazdy kategorii B *
Dodaj załącznik