Nowa oferta pracy!

W związku z rozwojem firmy szukamy pracowników na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Region działalności: Polska (w podziale na regiony)

Opis stanowiska, zakres obowiązków:

  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Współpraca i budowanie długotrwałych relacji z klientami firmy
  • Aktywne poszukiwanie i nawiązanie współpracy z nowymi klientami
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Przygotowanie ofert handlowych i negocjacja warunków współpracy
  • Organizacja i udział w konferencjach i wystawach branżowych
  • Systematyczne pogłębianie wiedzy produktowej i sprzedażowej
  • Raportowanie efektów pracy przełożonemu

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego popartego sukcesami sprzedażowymi
  • Wykształcenie wyższe zootechniczne, weterynaryjne lub rolnicze
  • Umiejętność  pracy z dystrybutorami
  • Wysoka motywacja zawodowa oraz zdolności interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Przedsiębiorczość, entuzjazm i zapał do pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera
  • Warunkiem bezwzględnym jest znajomość branży rolniczej (hodowla zwierząt) oraz szeroko rozumiane pojęcie bioasekuracji.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)

Smart Nanotechnologies S.A. zastrzega sobie prawo do kontaktów tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest Smart Nanotechnologies S.A. ul. Karola Olszewskiego 25, 32-566 Alwernia, adres e-mail: kontakt@smartnanotech.com.pl. Inspektor Ochrony Danych Osobowy w Spółce, adres email: rodo@alwernia.com.pl, nr telefonu: 12 25 89 302, adres do korespondencji: ul. Karola Olszewskiego 25, 32-566 Alwernia. Dane osobowe gromadzone w związku z rekrutacją do pracy w Spółce przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej jako RODO). Dane osobowe kandydata do pracy przetwarzane są przez czas trwania procesu rekrutacyjnego. Kandydat do pracy posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji celu, o którym mowa powyżej. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO.

Wyślij swoje CV przez portal pracuj.pl: https://www.pracuj.pl/praca/przedstawiciel-handlowy-krakow,oferta,1000248037